AntiVirus - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Suspicion on a virus
it: Sospetto di un virus

en: The daily antivirus scan of your blog suggests alarm.
it: La scansione giornaliera di antivirus del tuo blog ti avvisa ti un possibile virus

en: AntiVirus for WordPress
it: AntiVirus per WordPress

en: Last
it: Ultimo

en: View line
it: Vedi Linea

en: There is no virus
it: Non ci sono virus

en: Scan finished
it: Scansione finita

en: Enable the daily antivirus scan and send the administrator an e-mail if suspicion on a virus
it: Abilita la scansione giornaliera e inviami una e-mail se ci sono sospetti di virus

en: Alternate e-mail address
it: Altri E-Mail

en: Manual scan
it: Scansione manuale

en: Scan the templates now
it: Scansiona i template ora

en: About
it: Informazioni
